FORUM SOJUSZU -=[ MythBusters ]=- from TRAVIAN

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

NOM TO NA SAM POCZĄTEK POPROSZĘ PO PUNKCIKU OD KAŻDEGO Z WAS :D Z GÓRY DZIĘKI POZDRO

#1 2011-03-21 17:07:00

QbA7x

Gość

Podanie Qba7x

Cześć dostalem wiadomość od Ogien11 ze szukacie ludzi do sojuszu zobaczylem sojusz wiec postanowilem napisać podanie

1.    NICK  Qba7x
2.    POŁOŻENIE NA MAPIE (-172)(-29) najbliżej mnie jest chyba gracz o nicku  Buc
3.    POP 214 więc wyrobiam na średnią
4.    POZYCJA W RANKINGU NAPASTNIKÓW 2277( Stan wojska na chwile obecna to tylko 90 i brak bohatera ale to dlatego ze dawalem w eko bo z grabieży nie zawsze sie da wyzyć)
5.    POZYCJA W RANKINGU OBROŃCÓW 3638 nazbieralo sie bo palek nie zdązylem wyslać i zostały
6.    ILE CZASU PRZEZNACZASZ NA GRĘ rano 10 minut i po południu od 15 do wieczora zaglądam na Traviana
7.    DLACZEGO NASZ SOJUSZ ? Ponieważ wydaje sie dośc dobry ale nie za mocny bo jak by byl za mocny to zostałby rozniesiony w pyl przez koalicje FF
8.    NAPISZ COŚ OD SIEBIE warto zawiazać koalicje z 2 sojuszami o poziomie porównywalnym do tego ja proponuje Eskapade no chyba ze sa jakies walki pojedyńcze toczone. Nie jestem Farmą mam problem z pewnym graczem ale  daje rade.

Prosilbym o to aby w sprawie ewentualnego przyjęcia albo jakis zastrzeżeń pisać priv do mnie w grze to bedzie wiadome ze przeczytam

Pozdrawiam Qba7x

 

#2 2011-03-21 20:19:27

 OGIEN11

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie Qba7x

nie widze zastrzezen, ja sam ich nie mam, podanie przyjete

Offline

 

#3 2011-03-22 08:33:10

 rozorbak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 41
Punktów :   

Re: Podanie Qba7x

luz, lajt pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.wdz.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.akwalomza.pun.pl