FORUM SOJUSZU -=[ MythBusters ]=- from TRAVIAN

Opis forum

Ogłoszenie

NOM TO NA SAM POCZĄTEK POPROSZĘ PO PUNKCIKU OD KAŻDEGO Z WAS :D Z GÓRY DZIĘKI POZDRO

#1 2011-03-20 10:21:33

Franek53

Gość

Podanie

1.    NICK  --Franek53
2.     POŁOŻENIE NA MAPIE -- (-54)(-190) (eskudo,  radek198702 )
3.    POP -- 208
4.    POZYCJA W RANKINGU NAPASTNIKÓW--- 4239
5.    POZYCJA W RANKINGU OBROŃCÓW ---22887
6.    ILE CZASU PRZEZNACZASZ NA GRĘ ; w każdej wolnej chwili od 6 do 10 godzin dziennie
7.    DLACZEGO NASZ SOJUSZ ? Dobrze się rozwija i wydaje się być mocnym.
8.    NAPISZ COŚ OD SIEBIE  lubie grać w traviana. grałem 2 razy i raz udało wybudować się cud:)

 

#2 2011-03-20 11:05:26

 rozorbak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 41
Punktów :   

Re: Podanie

HMMMMMM  czy to nie jest tak ze chcesz do nas  dojść by zapobiec atakom na swoją osadę z naszej strony ;>????  widziałem wczoraj była próba prześwietlenia.
Pozycje off/deff masz ciekawą , lepiej by było gdyby te staty rozłożyły się odwrotnie ,  ustaw mi sitera tylko nie kasuj żadnych raportó , wiadomości , niczego nie ruszaj  , tylko wejdę , zobaczę co i jak i wyjdę   POZDRO





----**
----**
----**
----**
----**
----**
----**
----**
********
--*****
----**

Powiem tak  predyspozycje masz , nie powiem  ,  bohater  ma niezłe expo , punkciki tez przydzielone sensownie , jeśli chodzi o wojsko to trochę biedą klepie,
ale eko nawet nieźle prosperuje na dalszy rozwój , jeśli chodzi o mnie to ja jestem zdania :
Masz monety, wojska trochę  , po raportach widziałem ze się starasz , moja rada jest taka :  farming farming farming ,  +30% większe eko , + co najmniej 100 legio (mile widziane już cętki są ) za będę ciebie miał na oku bo widzę ze mogą z Ciebie ludzie być

Jak na pierwszy rzut oka , podobało mi się ale czegoś mi brakuje POKAŻ ŻE SIĘ NADAJESZ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.phantomlegion.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.se-k800i.pun.pl www.graopokemon.pun.pl www.kank.pun.pl